Boxplay

Jako firma specjalizująca się w budownictwie modułowym jesteśmy w stanie zaoferować swoim Klientom wszelkie dostępne w tej dziedzinie opcje. Dbamy, aby konstrukcja spełniała wszystkie ich potrzeby, niezależnie od przyszłego zastosowania - a obejmuje ono zabudowy do instalacji przemysłowych, pomieszczenia socjalne i mieszkalne, morskie, a także magazyny na materiały budowlane, w tym również toksyczne. Tworzymy zarówno kontenery składane, jak i konstrukcje stałe, a także te na wynajem lub na sprzedaż.

Przygotowujemy segmenty sprawdzające się między innymi jako:

  • biura sprzedaży i barak biurowy,
  • magazyny,
  • pomieszczenia sanitarne,
  • obiekty handlowo-usługowe,
  • szkoły, przedszkola, żłobki,
  • ośrodki zdrowia,
  • obiekty na stacje benzynowe, przejścia graniczne,
  • szatnie
  • pomieszczenia mieszkalne,
  • kontenery budowlane, eventowe, morskie.

Tak szeroki wybór zastosowań wynika z różnorodnych metod konstrukcyjnych związanych z tworzeniem segmentów. Dzięki temu ich przeznaczenie jest praktycznie nieograniczone, więc sprawdza się ono w wielu różnych sytuacjach. Niezależnie od zastosowanej metody, produkcja i sprzedaż kontenerów magazynowych, budowlanych, morskich oraz mieszkalnych zajmie nam maksymalnie 30 dni.

Zawsze przygotowujemy kontenery sanitarne, magazynowe bądź socjalne w zależności od potrzeb naszych klientów, wyposażając je w odpowiednie instalacje (grzewcze, wodnokanalizacyjne, elektryczne, gazowe). Jesteśmy w stanie tworzyć z naszych konstrukcji większe dostępne przestrzenie poprzez łączenie ich ze sobą i układanie w formie piętrowej.

Konstrukcja segmentów

Oferujemy kontenery biurowe oraz przemysłowe dostępne w każdych warunkach i strefie klimatycznej. Są one w stanie sprawdzić się w temperaturach od -50 stopni Celsjusza aż do +50 stopni Celsjusza. Segmenty tworzone są z wysokiej jakości profili zimnogiętych, tworzących przestrzenny układ ramowy. Zabudowane są one warstwowymi elementami stropodachu, podłóg i ścian.

W kwestii wykończenia oferujemy naszym klientom pełną dowolność, dobierając do ich potrzeb najkorzystniejsze rozwiązania i biorąc pod uwagę zastosowanie segmentów (np. mają stać się budynkiem mieszkalnym bądź wyłącznie halą magazynową, czy też przemysłową) i ich rozmieszczenie. Wykorzystujemy wobec tego różnorodne materiały elewacyjne i wykończenia wnętrz. Najbardziej typowym rozwiązaniem jest zastosowanie gotowych płyt warstwowych. Możemy również zastąpić je ścianami wykonanymi na bazie drewna, które wykończone jest od zewnątrz blachami trapozowanymi, a od wewnątrz płytami laminowanymi, płytami kartonowo-gipsowymi, panelami drewnopodobnymi lub innymi wyselekcjonowanymi przez Klientów materiałami wykończeniowymi.

Jako międzynarodowy producent kontenerów gwarantujemy, że oferowane przez nas wielofunkcyjne segmenty odpowiadają wszelkim normom europejskim. Pracujemy także według zasad i procedur ISO 9001:2000. Każdy kontener mieszkalny, biurowy, morski, sanitarny i nie tylko jest oferowany na sprzedaż lub wynajem.

Kontenery biurowe

Zajmiemy się przygotowaniem dla Państwa obiektu, w którym pracownicy będą mogli łatwo realizować obowiązki służbowe. Nasze kontenery biurowe zostaną wyposażone w instalację elektryczną, a także ogrzewanie, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

Kontenery budowlane

Na terenie fabryk oraz zakładów przemysłowych warto postawić osobne kontenery budowlane, w których warto stworzyć zaplecze dla pracowników bądź nawet kadry kierowniczej, podczas okresowych kontroli. Ponadto można z nich wykonać stróżówki lub portiernie, zwiększając ogólne bezpieczeństwo na terenie obiektu.

Kontenery eventowe

Podczas imprez plenerowych budowa stałych obiektów wiąże się z dużą inwestycją czasową oraz finansową - idealną alternatywą są kontenery eventowe, w których można zorganizować restaurację, tymczasowy bar, a także zaplecze gastronomiczne, podczas gdy stoliki zostaną ustawione na zewnątrz.

Kontenery magazynowe

Przechowywanie materiałów budowlanych, w tym toksycznych oraz niebezpiecznych dla środowiska, a także normalnych towarów, nie musi odbywać się w potężnych halach. Doskonale sprawdzą się kontenery magazynowe, które ochronią produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi.

Kontenery mieszkalne

Dla osób, które poszukują całorocznych domów tymczasowych, w związku z między innymi wykonywaną pracą bądź naturalnym kataklizmem (powodzie, pożary itp.), przygotowane zostały kontenery mieszkalne. Mogą zostać wyposażone w instalacje wodnokanalizacyjne, a także grzewcze.

Kontenery morskie

Podczas transportu ładunków drogą wodną stosowane są kontenery morskie, wyróżniające się doskonałą szczelnością. Ponadto zapewniają towarom całkowite bezpieczeństwo podczas bardzo niskich lub wysokich temperatur. Segmenty spełniają wymogi jakościowe ISO.

Kontenery przemysłowe

Jesteśmy w stanie przygotować segmenty przeznaczone do realizacji nawet najbardziej specjalistycznych zadań. Nasze kontenery przemysłowe doskonale sprawdzą się jako sprężarkownie, kotłownie, a także magazyny izolowane z kontrolą temperatury lub na materiały niebezpieczne.

Kontenery sanitarne

Wykonywane przez nas kontenery sanitarne doskonale sprawdzają się jako szatnie, ośrodki zdrowia, a także pawilony handlowo-usługowe. Jesteśmy w stanie zadbać o ich kompleksowe wyposażenie, obejmujące samodzielne prysznice i toalety, aneksy kuchenne i wiele więcej.

Kontenery składane

Dzięki przemyślanej konstrukcji kontenery składane można łatwo zamontować oraz zdemontować w dowolnym momencie. Ponadto istnieje możliwość regulacji ich wymiarów, a także ich rozłożenia oraz przechowywania. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych oraz elastycznych propozycji w naszej ofercie.

Kontenery socjalne

Na placach budowy, a nawet podczas imprez plenerowych, warto zapewnić pracownikom przestrzeń, w której będą mogli odpocząć bądź np. przebrać się. W tym celu powstały kontenery socjalne, służące jako między innymi szatnie, łazienki oraz stołówki. Można je rozbudowywać wszerz oraz wzwyż.

Biura sprzedaży

Dbamy nie tylko o funkcjonalność naszych kontenerów, ale również o estetyczny design. Dzięki temu możemy przygotować dla Państwa biura sprzedaży, które pozwolą klientom łatwo skorzystać z usług przedsiębiorstwa. Oferujemy dziesiątki możliwości wykończenia segmentu, dostosowując się do Państwa pomysłów.

Szybki kontakt

kontenery mieszkalne
 
 
kontenery przemysłowe
 
 
Zbudujemy Ci w 30 dni
biuro, sklep, pawilon, dom letniskowy


Wyślij zapytanie ofertowe

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 BOXPLAY.PL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl
BOXPLAY.PL Budownictwo Modułowe Dariusz Jędrzejczak | 09-520 Łąck | ul. Zdwórz 10/2 | tel. 024 384-11-84 | kom. 517-985-356 | e-mail: boxplay@boxplay.pl | NIP: 9710403634