Boxplay
Biura sprzedaży i pawilony handlowe
Oferta i produkty
Kontenery eventowe
Kontenery biurowe
Kontenery socjalne
Produkowanie przez nas kontenery technologiczne dopasowujemy idealnie do zapotrzebowania klienta. Dzięki zapleczu inżynierskiemu jaki dysponujemy możemy zaprojektować i wyprodukować obiekty dowolnej konfiguracji, nośności oraz utrzymaniu parametrów termicznych wnętrza.

Specjalizujemy się w produkcji:

  • kontenerowych sprężarkowni
  • kontenerowych kotłowni
  • zbiorników kontenerowych
  • magazynów na materiały niebezpieczne
  • magazynów izolowanych z kontrolą temperatury

Nasze realizacje:


Magazyn IZO


Zbiornik 20'


Zestaw technologiczny 1


Oferujemy:


Kontenery biurowe

Zapewniamy szybki sposób na uzyskanie dodatkowej przestrzeni użytkowej. Proponujemy kontenery biurowe. Konstrukcje wyposażamy w dowolnego typu rozwiązania, zapewniając zaopatrzenie we wszystkie instalacje – niezbędne dla prawidłowego działania biur i wykonywania obowiązków przez pracowników. Przygotowujemy moduły mając na względzie także walory estetyczne.
Kontenery budowlane

Dostarczamy pewne rozwiązania na tereny budowy. Nasze kontenery budowlane doskonale sprawdzają się jako stróżówki, portiernie, punkty kontroli dostępu, a także inne obiekty niezbędne podczas prowadzenia prac budowlanych. Jesteśmy w stanie zaadaptować nasze moduły do indywidualnych potrzeb naszych Klientów oraz konkretnych wymogów wymiarowych.
Kontenery eventowe

Oferujemy konstrukcje, które świetnie sprawdzają się jako tymczasowe rozwiązania np. w postaci baru plażowego, obiektu gastronomicznego na imprezach plenerowych, itp. Świetnie wpisują się w potrzeby uczestników wydarzeń lub plażowiczów, a przy tym zapewniają dobre warunki do przechowywania sprzętu gastronomicznego, jak również wydawania zamówień.
Kontenery magazynowe

Posiadamy w ofercie rozwiązania, które ułatwiają przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów – od niewielkich produktów po wielkogabarytowe i niestandardowe ładunki. Całość wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z wymogami ISO. Konstrukcja może być użyta do wykorzystania na cele indywidualne oraz dla przedsiębiorstw potrzebujących dodatkowej przestrzeni magazynowej.
Kontenery mieszkalne

Tworzymy konstrukcje o niebanalnej formie. Proponujemy kontenery mieszkalne, które pozwalają stworzyć przyjazną przestrzeń do zamieszkania o dowolnej wielkości. Łączenie poszczególnych segmentów pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty i stworzyć oryginalną bryłę przestrzenną. Proponujemy rozwiązania gotowe, a także wykonujemy moduły na zlecenie.
Kontenery morskie

Posiadamy w ofercie konstrukcje odpowiednie do celów transportowych. Polecamy kontenery morskie, które zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa przewożonym ładunkom. Chronią skutecznie przed wilgocią, zanieczyszczeniami oraz innymi czynnikami atmosferycznymi. Zostały wykonane solidnie, a my umożliwiamy ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb.
Kontenery przemysłowe

Dostarczamy rozwiązania do specjalistycznych zastosowań. Wykonujemy konstrukcje wykorzystywane do stworzenia kontenerowych sprężarkowi bądź kotłowni, specjalnych zbiorników, magazynów na niebezpieczne materiały, itp. Moduły możemy w dowolny sposób dostosować do konkretnych celów i zapotrzebowania, mając na uwadze także dostępny rodzaj przestrzeni do posadowienia.
Kontenery sanitarne

Proponujemy rozwiązania, które doskonale spisują się na placach budowy, na polach kempingowych i wszędzie, gdzie dla komfortu użytkowników przestrzeni niezbędne są zaplecza sanitarne. Konstrukcje mogą być zaadaptowane pod prysznice, toalety, umywalnie oraz kompleksowe łazienki. Oferujemy kontenery sanitarne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
Kontenery składane

Oferujemy nowoczesne rozwiązania do wielu tradycyjnych zastosowań. Przygotowujemy kontenery składane, które odznaczają się innowacyjną konstrukcją. Ich specjalna budowa ułatwia składanie, a tym samym zwiększa mobilność danego segmentu. Stanowi także bardzo dogodne rozwiązanie w kwestii przechowywania. Po złożeniu moduł nie zabiera dużej ilości miejsca.
Kontenery socjalne

Przygotowujemy konstrukcje przeznaczone do użytkowania jako miejsca noclegowe, miejsca wypoczynku, szatnie, stołówki, itp. Oferowane przez nas kontenery mogą być wykorzystywane jako rozwiązania do użytku tymczasowego np. na okres pracy na placu budowy. Segmenty stosowane są także jako pomoc doraźna dla ofiar kataklizmów oraz uchodźców.
Kontenery używane

Oferujemy rozwiązania z rynku wtórnego. Proponujemy na sprzedaż kontenery używane utrzymane w bardzo dobrym stanie. Nasza oferta obejmuje moduły różnego rodzaju, przeznaczone do wielu odmiennych zastosowań. Jesteśmy w stanie udoskonalić i zmodernizować je w zakresie danego przeznaczenia, jak też całkowicie przekształcić pod innego typu zastosowanie.
Pawilony handlowe

Proponujemy moduły, które doskonale sprawdzają się jako biura bądź punkty sprzedaży. Pawilony handlowe to konstrukcje, które można w dowolny sposób zaaranżować do konkretnych potrzeb i zastosowań, a także w łatwo i szybko posadowić obiekt w wyznaczonym miejscu. Oferowane przez nas rozwiązania możemy dopasować dowolnie do indywidualnych potrzeb.
Wynajem kontenerów

Jedną z naszych flagowych usług jest wynajem kontenerów. W naszej ofercie znajdują się segmenty modułowe dostosowane do konkretnych zastosowań, jak również konstrukcje, umożliwiające zaaranżowanie do własnych potrzeb. Dzierżawa stanowi dobrą alternatywę dla zakupu, a ponadto pozwala osiągnąć cel w krótkim czasie i niskim kosztem.

Szybki kontakt

Zbudujemy Ci w 30 dni
biuro, sklep, pawilon, dom letniskowy


Wyślij zapytanie ofertowe

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 BOXPLAY.PL. Projekt i wykonanie: Hedea.pl
BOXPLAY.PL Budownictwo Modułowe Dariusz Jędrzejczak | 09-520 Łąck | ul. Zdwórz 10/2 | tel. 024 384-11-84 | kom. 517-985-356